Dětský, florbalově – kondiční kemp v Moravských Budějovicích Ve dnech 28.08.-30.08. jsem se zúčastnil na pozvání reprezentačního obránce Jiřího Bauera …

Dětský, florbalově – kondiční kemp v Moravských Budějovicích

Ve dnech 28.08.-30.08. jsem se zúčastnil na pozvání reprezentačního obránce Jiřího Bauera (Chodov) florbalově – kondičního kempu v Moravských Budějovicích.

Tohoto kempu se zúčastnili děti ve věkovém rozmezí od  8 – 15 let. Kempu se zúčastnili jak chlapci tak dívky a musím říct, že se za pouhé 4 dny se vytvořila skvělá parta. Celkově bylo na kempu 40 dětí, což je vzhledem k malé vesnici, ve které se kemp konal velký úspěch. Nebýt aktuální situace okolo Covidu, byla by účast ještě větší.

Z mé pozice silově – kondičního trenéra jsem dostal na starost každý den 2 tréninkové jednotky ráno a dvě odpoledne. Vzhledem, ke krátké době trvání kempu jsem se rozhodl, aby trénink obsahovaly všechny aspekty z pohybových disciplín – síla, rychlost , obratnost, gymnastika.

Za pozvání na kemp bych rád poděkoval právě Jiřímu Bauerovi, kterého jsem 2 roky vedl, jako kondiční trenér v FBC Ostrava. Jiří má v plánu kemp zorganizovat i příští léto a pokud dostanu pozvání i za rok, určitě ho rád příjmu.