Cesta k SPT

Testování výkonnosti neodmyslitelně patří do každého efektivního tréninkového programu. Nabízíme komplexní testování sportovním týmům i jednotlivcům. Díky našemu modernímu a mobilnímu vybavení jsme schopni toto testování zrealizovat jak v prostorách našeho gymu Colliery CrossFit Ostrava, tak přímo u vás v klubu. 


V komplexním testování se nachází testy na zjištění složení těla (váha, svaly, tuk atd.), testy výbušnosti, rychlosti, reakční rychlosti, agility (změny směru), síly a kondice specifické pro daný sport a herní pozici v týmu. Součástí každého testování je vyhodnocení výsledků a doporučení pro trénink ke zlepšení odhalených slabin.

 1. Jste před přípravou na sezónu nebo důležité závody

  Aby byla vaše příprava efektivní musíte vědět, kde se momentálně výkonnostně nacházíte a v čem jsou Vaše největší limity, které Vás brzdí na cestě v naplnění Vašeho sportovního potenciálu.

 2. Vyhledáte naše služby

  Kontaktujete nás prostřednictvím našeho formuláře na našich webových stránkách nebo telefonicky a domluvili si termín Vašeho testování.

 3. Absolvujete u nás testování výkonnosti

  Na základě analýzy potřeb Vašeho sportu vybereme nejvhodnější typ testování, který absolvujete.

 4. Celou přípravu na sezónu možno absolvovat i v našem centru pod vedením zkušeného a kvalifikovaného trenéra.
  Testujeme a připravujeme i celé týmy.

 5. Interpretace výsledků

  Vaše výsledky s Vámi do detailů rozebereme a dostanete od nás doporučení, jak efektivně trénovat.

 6. Vzhůru k úspěšné sezóně

  Odcházíte od nás s vědomím, kde se momentálně výkonnostně nacházíte, kde jsou Vaše největší výkonnostní limity a jak se co nejlépe připravit na nadcházející sezónu nebo závody.